Umístěním strojů těžících kryptoměny k nám se zbavíte starostí spojených s:

  1. S nadměrnými výdaji za energie – snížíme vám provozní náklady za energie. Zatímco jinde dostanete cenu 2,5-3,5 Kč za kW/h, my vám nabídneme 1,4 Kč za kW/h. Značně tak minimalizujete náklady na provoz a dosáhnete snáze vyššího zisku.
  2. S chlazením strojů a produkcí nadměrného tepla – stroje umístíme ve speciálně navrženém mining centru, které je profesionálně projektované jen pro tyto účely.  Součástí našich prostor jsou také protiprašné filtry. Všechna tato opatření výrazně prodlužují životnost strojů.
  3. S maximalizací možného výdělku – náš software hlídá a vybírá ty nejefektivnější pooly pro nalezení blocku a volí tu aktuálně nejvýhodnější měnu pro těžbu. Těmito kroky lze navýšit ziskovost až o 10-50 %. 
  4. Tradingem – z vytěženého kapitálu si můžete zvolit, zda a jakou část máme obchodovat na burze. Můžeme vám tak pomoci navýšit kapitál o další desítky procent.
Umístit si k nám můžete stroje už od počtu 10 kusů. Jsme schopni vám ale pronajmout prostory i pro 1 000 strojů a zajistit také nákup minerů.

Zaměřujeme se především na těžbu Bitcoinů – proto akceptujeme pro housing primárně ASIC mašiny jako Ebit, Aisen, Avalonminer, Bitmain, Innosilicon, Whatsminer, Strong U, Gepard, Aladdin.

Jaké jsou podmínky?

Transparentní a jednoduchá cenová politika

  • 1,4 Kč za kW/h
  • &
  • za 30 % vytěžené sumy pro nás
Chci začít těžit u vás
Zkuste to u nás a po prvním měsíci uvidíte, že vyděláte více bez starostí a bez zbytečného stresu.