Umístěním strojů těžících kryptoměny k nám se zbavíte starostí spojených s:
  1. S nadměrnými výdaji za energie – snížíme vám provozní náklady za energie. Zatímco jinde dostanete cenu 5-6 Kč za kWh (a v důsledku energetické krize se mohou ceny pohybovat i kolem 8 Kč za kilowathodinu), my vám nabídneme bezkonkurenční cenu elektřiny 3,1 Kč za kWh za 10 % z miningu (vytěžené částky/coinů). Značně tak minimalizujete náklady na provoz a dosáhnete snáze vyššího zisku.
  2. S chlazením strojů a produkcí nadměrného tepla – stroje umístíme ve speciálně navrženém mining centru, které je profesionálně projektované jen pro tyto účely.  Součástí našich prostor jsou také protiprašné filtry. Všechna tato opatření výrazně prodlužují životnost strojů.
  3. S maximalizací možného výdělku – náš software hlídá a vybírá ty nejefektivnější pooly pro nalezení blocku a volí tu aktuálně nejvýhodnější měnu pro těžbu. Těmito kroky lze navýšit ziskovost až o 10-50 %. 
  4. Tradingem – z vytěženého kapitálu si můžete zvolit, zda a jakou část máme obchodovat na burze. Můžeme vám tak pomoci navýšit kapitál o další desítky procent.
Umístit si k nám můžete stroje už od počtu 5 kusů. Jsme schopni vám ale pronajmout prostory i pro 1 000 strojů a zajistit také nákup minerů.

Zaměřujeme se především na těžbu Bitcoinů – proto akceptujeme pro housing primárně ASIC mašiny jako Ebit, Aisen, Avalonminer, Bitmain, Innosilicon, Whatsminer, Strong U, Gepard, Aladdin. Bohužel těžební rigy (stolní počítače, které mají větší počet grafických karet) již pro housing neakceptujeme. 
Jaké jsou podmínky?

Transparentní a jednoduchá cenová politika

  • Cena elektřiny za 3,1 Kč za kWh
  • &
  • 10 % z těžby
Chci začít těžit u vás
Zkuste to u nás a po prvním měsíci uvidíte, že vyděláte více bez starostí a bez zbytečného stresu.